Sešas godalgas brīvas cīņas sacensībās Ķekavā

AKTUĀLI

27.janvārī Ķekavā notika Ķekavas novada sporta skolas atklātās meistarsacīkstes  brīvajā cīņā jauniešiem un jaunietēm. Sacensībās piedalījās ne tikai cīkstoņi no Latvijas, bet arī no Lietuvas, Igaunijas un Somijas.

Veiksmīgi tajā  startēja  Augšdaugavas novada sporta skolas trenera Andreja Andrijanova un Ivana Kolosova audzēkņi, izcīnot divas sudraba medaļas un četras bronza medaļas. Uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Milana Filatova (58kg), Roberts Baļčūns (75kg) bet par trešās vietas ieguvējiem kļuva Daniils Ivzāns (62kg),Artjoms Andruļs (71kg), Māris Baltmanis(80kg) un Aleksejs Birjukovs (80kg).

Paldies visiem sportistiem un treneriem, kas piedalījās sacensībās un cīnījās par Augšdaugavas novada sporta  skolas vārdu.

BK "Augšdaugava sagrauj smilteniešus