Septembrī startēs trešais Daugavpils novada MTB maratons

Pagastu un pilsētu ziņas

2017. gada 16. septembrī Tūrisma klubs "Sniegpulkstenīte" sadarbībā ar Daugavpils novada pašvaldību Daugavpils novada Sventes pagastā rīko trešās riteņbraukšanas sacensības „Daugavpils novada MTB maratons”.

Riteņbraukšanas sacensību mērķis ir popularizēt riteņbraukšanu un velosportu kā aktīvas atpūtas un veselību veicinošu sporta veidu un veicināt interesantu un veselīgu brīvā laika pavadīšanu Daugavpils novadā. Šogad Daugavpils novada MTB maratons ir seriāla „LiVelo Kauss kalnu riteņbraukšanā 2017” 6. posms un sacensības tiks vērtētas arī seriāla ietvaros saskaņā ar nolikumu:  http://ej.uz/LiVelo_MTB_2017_Nolikums

Daugavpils novada MTB maratona laikā notiks kausu izcīņa Maratona distancē (39 km) sieviešu un vīriešu vecuma grupās, Pusmaratona / Veselības distancē (21 km) un Ģimenes brauciena distancē (5km).

Sacensību nolikums un reģistrācija: http://maratons.sniegpulkstenite.lv/

Sacensības atbalsta Daugavpils novada dome, ZEBRA print, SIA “Latgales Alus D”, SIA “Eka Paipalas”, sporta un izklaides komplekss “Egļukalns”, zinātkāres centrs “ZINOO Daugavpils”, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Latgales reģiona Daugavpils nodaļa un "EUROPE DIRECT" Informācijas centrs Daugavpilī.

Sekojiet līdzi: Facebook.com/daugavpils.novada.mtb.maratons http://maratons.sniegpulkstenite.lv/

 

Maļinovas pagasta svētki