Senioru vakars Kalkūnē

AKTUĀLI

3.februārī uz ikgadējo balli bija sanākuši Kalkūnes pagasta seniori, ar iemeslu satikties, labi pavadīt laiku un gremdēties skaistās atmiņās.

Vakaru iesāka Daugavpils novada Sociāla dienesta vadītāja Anna Jegorova ar novēlējumiem klātesošajiem. Seniori varēja noklausīties koncertu, kurā  piedalījās Kalkūnes pagasta amatierkolektīvi un iedzīvotāji,  Baltkrievijas Kultūras centra kolektīvs “Praļeski” un Aļjona Krupenina. Vakara gaitā uzmirdzēja jaunais talants Pāvels Kuzmičs (Randenes pamatskolas pirmklasnieks), kas ar savu mammu Jeļenu izpildīja častuškas par vecomāti un vectēvu.

Kalkūnes pagasta administrācija pateicas visiem sponsoriem, ar kuru palīdzību tika noorganizēts senioru vakars: SIA „AVIS-D” un SIA „ŽABO”. Tiek izteikta pateicība arī Kalkūnes pagasta pārvaldes kolektīvam, kas ar lielu rūpību un centību organizēja šo pasākumu. Pēc koncerta notika skaista un jautra balle.

Aicinu arī turpmāk būt aktīviem, radošiem un enerģijas pārpilniem! Uz tikšanos nākamgad!

Alla Izranova
Kalkūnes pagasta pārvaldes
kultūras menedžere

Tuvojas vokālo ansambļu koncertskate “Pavasara dziesma”