Seniori svinēja savus svētkus

Pašvaldība

1.oktobrī tiek svinēta Starptautiskā senioru diena. Par godu šai dienai Naujenes sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centrā izskanēja svētku koncerts.   Tradicionāli pasākumā uzstājās senioru deju kolektīvs “Smaids” (kolektīva vadītājs O.Zaharņovs) un vokālais ansamblis “Rasa” (vadītāja O.Pankova).
Pasākumā piedalījās viesi no Biķernieku pagasta -- vokālais ansamblis “Rjabinuška” (vadītāja O.Pankova), kas priecēja visus klātesošos ar savām sirsnīgajām dziesmām. Seniori organizēja ražas svētku izstādi, kurā varēja  apbrīnot krāšņus ziedus, dārzeņus un augļus.
Paldies senioriem par siltumu, dāsnumu un sabiedrisko aktivitāti.
Pasākuma laikā tika ievēroti visi šī brīža ierobežojumi.

Latvijas Dabas fonda projekts GrassLIFE aicina - iesēj savu pļavas kvadrātmetru!