Seminārs par vecticībnieku kultūras mantojuma saglabāšanu

AKTUĀLI

                          Daugavpils novada Kultūras pārvaldes seminārs KOMUNIKĀCIJAS PLATFORMU IZVEIDE VECTICĪBNIEKU KULTŪRAS MANTOJUMA SAGLABĀŠANAI DAUGAVPILS NOVADĀ

Norises laiks: 2018. gada 28.martā  plkst. 14:00 Norises vieta: Naujenes Novadpētniecības muzejs Adrese: Skolas ielā 1, Naujenes ciems,  Naujenes pagasts, Daugavpils novads Semināra  mērķis:  apzināt  Daugavpils  novada pašvaldības partnerus  vecticībnieku  kultūras mantojuma saglabāšanā un  popularizēšanā, veidot  sadarbību  ar vecticībnieku kopienām, biedrībām,  kultūras mantojuma objektu īpašniekiem, citu novadu  pašvaldībām. Semināra programma Aicinājums pieteikties dalībai seminārā līdz 23. martam, rakstot  uz e-pastu  inara.mukane@dnd.lv, norādot vārdu, uzvārdu, organizāciju, ko pārstāvat, tālruni, e-pastu. Ināra Mukāne Daugavpils novada  Kultūras pārvaldes vadītāja Rīgas ielā, 2 Daugavpilī, LV-5401 tālr: 371 29191840; 371 654 76832  inara.mukane@dnd.lv

Lieldienu pasākums Demenē