Saruna ar Zinaīdu Šumsku

Izglītība

Pirmajā pavasara dienā, Lāču pamatskolas pašpārvalde otro reizi organizēja pasākumu “Saruna ar pieaugušo”. Viesis bija Lāču pamatskolas direktora vietniece izglītības jomā  Zinaīda Šumska. Pirms sarunas parlamenta pārstāvji apjautāja 5.-9.klases skolēnus, lai uzzinātu kādus jautājumus viņi grib uzdot.  Apkopotos jautājumus uzdeva parlamenta pārstāvji Milana Filatova, Sofija Jelisejeva un Valerija Zaiceva.

    Sarunas laikā skolotāja Zinaīda atbildēja uz jautājumiem par savu bērnību, ģimeni, mīļākajiem ēdieniem, par hobiju un interesēm. Skolēniem arī bija interesanti uzzināt, kāpēc skolotāja Zinaīda kļuva par latviešu valodas un literatūras skolotāju, kādam raksturam vajadzētu būt, lai strādātu skolā, kas ir visgrūtākais skolotāja profesijā. Direktora vietniece padalījās ar atmiņām par savu pirmo darba dienu skolā. Izteica savu viedokli, kāpēc mūsdienu jaunieši nelasa, bet labprāt izvēlas pavadīt laiku internetā. Sarunas laikā skolotāja Zinaīda deva padomu, ka lasīt vajag, jo lasīšana attīsta valodu un iztēli. Pēc atbildētajiem jautājumiem 5.-9.kl. skolēni uzzināja, ka skolotāja Zinaīda aktīvi apmeklē teātra izrādes un koncertus. Sarunas beigās Zinaīda Šumska deva jauniešiem 3 padomus. Viens no tiem bija, ka vajag cienīt vienam otru, cienīt skolotāju darbu, vecākus un draudzēties ar klasesbiedriem, saviem vienaudžiem.

 Lāču pamatskolas pašpārvalde grib pateikt paldies skolotājai Zinaīdai par atbildēm.

Pavasarīgs pasākums jauniešiem Silenē