Šarmants glempings Daugavas upes krastos aicina ikvienu baudīt vasaru

AKTUĀLI

Vienā no skaistākajām vietām Latvijā, Dabas parka “Daugavas loki” teritorijā,  pašas Daugavas upes krastā atrodas kempings “Daugavas lokos”, kurā, sākot ar šī gada vasaras sezonu, var baudīt atpūtu ne tikai omulīgos koka namiņos, bet arī glaunās glempinga teltīs.

Glempings (angliski glamping jeb glamorous un camping) ir glauna kempingošana, kad tiek piedāvāta iespēja baudīt dabu komfortablos apstākļos. Glempings ir lielisks veids ļauties nesteidzīgai atpūtai, baudīt mieru vai svinēt savus svētkus dabā. Tā var būt ērta, labiekārtota telts vai arī moderns, šarmants koka namiņš.

Kempings “Daugavas lokos” piedāvā atpūsties Vācu ražojuma glempinga teltīs, kuras ir aprīkotas ar logiem, moskītu tīkliem, elektrību, dažādiem dizaina elementiem, kabīnēm, terasēm, āra apgaismojumu.

Daugavpils novada uzņēmējs, plostnieks, laivinieks,  kempinga “Daugavas lokos” īpašnieks Ilmārs Lociks piedāvā arī iegādāties glempinga teltis. Uzņēmēja mērķis ir pilnveidot jaunu produktu grupu, glempinga telšu tīklu, tā palīdzot attīstīt naktsmītņu infrastruktūru un pieejamību bez milzīgiem ieguldījumiem.

Pēc uzņēmēja teiktā, šīs glempinga teltis ir labs biznesa paplašināšanās vai uzsākšanas modelis, ļoti kvalitatīvas, funkcionālas un pieprasītas.

Papildus piedāvājums kempingā: laivu un plostu noma, pirts, kubls. Aptuveni 1km attālumā atrodas tādi tūrisma objekti kā Slutišķu gravu taka, Slutišķu sādža, Slutišķu krauja.

Lai rezervētu kādu no glempinga teltīm zvaniet: +371 24662655

Informāciju sagatavoja: Inna Bebre Daugavpils novada pašvaldības aģentūra “TAKA” +371 65424147 taka@dnd.lv

Daugavpils novada muzeji un ekspozīcijas aicina apmeklētājus