Salienas pagasta jaunieši uzvar intelektuālo spēļu 2. kārtā

AKTUĀLI

21.aprīlī Laucesas pagasta kultūras namā aizritēja Daugavpils novada intelektuālo spēļu cikla 2. kārta, kurā piedalījās 14 komandas.

Spēle noritēja trijās kārtās, kurās jauniešiem bija jāatbild uz klasiskiem intelektuālo spēļu jautājumiem. Katras nākamās kārtas rezultāti atšķiras no iepriekšējās kārtas, parādījās jauni līderi. Neiztika arī bez jautājumiem, kas jauniešiem padevās ļoti grūti un uz kuriem nespēja atbildēt neviena komanda vai arī bija ļoti tuvu pareizai atbildei.

Spēles izskaņā par trešās vietas ieguvējiem kļuva jaunieši no Līksnas pagasta, otrajā vietā ierindojās Maļinovas pagasta jauniešu komanda, savukārt par spēles līderiem, apsteidzot 2.vietas ieguvējus par 29 punktiem, kļuva Salienas pagasta jauniešu komanda. Pirmo trīs vietu ieguvēji ieguva lietderīgas balvas, kuras varēs izmantot gan pavadot brīvo laiku, gan dodoties pārgājienos un aktīvi atpūšoties.

Pateicamies par palīdzību spēles organizēšanā Laucesas pagasta jaunatnes lietu atbildīgajam Andrejam Brunam un visiem jauniešiem par aktīvu dalību pasākumā. Tiekamies rudenī Daugavpils novada jaunatnes intelektuālo spēļu cikla 3.kārtā.

Milāna Loča
Izglītības pārvaldes

Jaunatnes projektu koordinatore

Izskanēja XVI Starptautiskais akordeonistu-solistu konkurss "Naujene 2018"