Sākusies pieteikšanās Lielajai Talkai 2018

AKTUĀLI

28. aprīlī no plkst. 9.00 līdz 15.00 visā Latvijā norisināsies vides sakārtošanas pasākums „Lielā Talka 2018”. Pasākuma norisi, tajā skaitā savākto atkritumu izvešanu, katrā novadā un republikas pilsētā pārraudzīs „Lielās Talkas” koordinatori. Daugavpils novadā Lielās Talkas koordinators šogad ir Rolands Gradkovskis (e-pasts: rolands.gradkovskis@dnd.lv; 29431360)

Iestādes, organizācijas, uzņēmumi, kā arī brīvprātīgie entuziasti var organizēt savas kolektīvās talkas. Šāda iecere pirms tam jāsaskaņo ar pašvaldības koordinatoru un tad jāreģistrē mājaslapā www.talkas.lv, piesakot savas talkas atbildīgo personu. 28. aprīlī ikvienam būs iespēja pievienoties kādai no reģistrētajām talkošanas vietām.

Talkas dienā, 28. aprīlī, reģistrētajās talkas norises vietās tiks nodrošināti maisi atkritumu savākšanai, kas šogad būs baltā krāsā.

Privatizācijas aģentūra pārdod atklātā mutiskā izsolē