Sagādā tautas tērpus aprūpes centra jauniešiem

AKTUĀLI

Jauniešiem no Valsts sociālās aprūpes centra ”Latgale” filiāles ”Kalkūni” ir sagādāti tautas tērpi. Iestāde jau ir saņēmusi jaunos tautas tērpus, un jaunieši ir sajūsmā par tiem. Apmeklējot aprūpes centrā organizētās deju nodarbības, viņi aktīvi gatavojas dažādiem kultūras pasākumiem. Tuvākais no tiem tiks veltīts 18. novembrim.

Kopumā labdarības projekta ietvaros ir izgatavoti desmit tautas deju tērpi – 5 jauniešiem un 5 jaunietēm. Pēc pasūtījuma tika izgatavoti austie brunči, meiteņu blūzes, vestes un zeķes, vainadziņi, zēnu bikses, krekli, vestes un lakatiņi, priekšlaicīgi izmērot katra dejotāja parametrus. Tērpi ir nodoti un atrodas aprūpes centra īpašumā.

Projekts tika realizēts pateicoties labdarības biedrības ”Labie cilvēki” iniciatīvai ar Daugavpils novada domes līdzfinansējumu.

Autors: Dainis Bitiņš
Foto: VSAC ”Latgale” filiāle ”Kalkūni”

Pasākumi Daugavpils novadā. 18.-24. septembris