Sadraudzības vakars “TikTok Night”

AKTUĀLI

30. septembrī Višķu pagasta sabiedriskajā centrā norisinājās sadraudzības vakars Augšdaugavas novada jauniešiem "TikTok night", ko organizēja Višķu pagasta jauniešu centra jaunieši, un ar spilgti piepildītu TikTok trendiem deju Višķu jauniešu centra brīvprātīgās meitenes atklāja pasākumu.

Pasākuma laikā jauniešu komandas prezentēja savus paveiktos mājasdarbus, 5 TikTok video, un paveica dažādas aktivitātes, kurās varēja izpaust savas zīmēšanas un atjautības prasmes un arī interaktīvā veidā, Kahoot platformā, pārbaudīt savu erudīciju par TikToku. Tādā veidā jaunieši uzzināja dažādus faktus par TikToku, piemēram, kādā valstī tika dibināts TikToks, cik lietotāju ir reģistrēti TikTokā, un vēl citus interesantus faktus.

Kā arī jauniešiem bija iespēja jautri pavadīt savu laiku lieliskā kompānijā, iepazīstoties ar citiem Augšdaugavas novada jauniešiem. Pasākumā piedalījās jaunieši no Višķu, Dubnas, Maļinovas, Ambeļu, Kalkūnes, Sventes, Kalupes, Vaboles, Līksnas, Demenes un Laucesas pagastiem - kopumā vairāk nekā 70 dalībnieki.

Pasākuma beigās, pēc mājasdarbu prezentēšanas un aktivitāšu paveikšanas, sekoja pasākuma dalībnieku apbalvošana. Jauniešu komandas saņēma nelielas piemiņu dāvanas par dalību pasākumā, un par to cītīgi filmētajiem video. Tā kā jaunieši safilmēja daudz dažādu un interesantu video, notika balsošana, par video, kuri bija viss labākie. Pēc skatītāju balsojuma, uzvarēja komanda "Ratatui" no Vaboles jauniešu centra.

Višķu pagasta jauniešu centrs izsaka lielu pateicību Višķu pagasta pārvaldei, Višķu pagasta sabiedriskajam centram, Latgales industriālajam tehnikumam,  Špoģu vidusskolai un personīgi J. Briškam, pasākuma vadītājiem Kristīnei un Jurim, Evelīnai un Kristai par spilgto priekšnesumu, Vadimam un Edijam par pasākuma apskaņošanu, visiem brīvprātīgajiem, kas iesaistījās sadraudzības vakara organizēšanā un jauniešu komandām, kuras piedalījās pasākumā un pavadīja laiku kopā ar mums!

Informāciju sagatavoja:
Višķu pagasta jauniešu centra brīvprātīgā
Kristīne Grigorjeva

Foto: Višķu pagasta jauniešu centra brīvprātīgās: - Evelīna Kalēja un Maija - Kristiāna Biteniece

Lasīšanai nav šķēršļu; Skaļās lasīšanas fināls