“Sadales tīkls” aicina Augšdaugavas novada uzņēmējus uz tikšanos

AKTUĀLI

AS "Sadales tīkls" sadarbībā ar novadu un valstspilsētu pašvaldībām aicina Latvijas uzņēmējus uz tikšanos, lai klātienē dalītos ar uzņēmumiem noderīgu informāciju par šā brīža aktualitātēm, tai skaitā gaidāmajām izmaiņām tarifos, aktualitātēm elektroenerģijas ražošanas jomā (fakti un prognozes), pakalpojumu jaunumiem. Jūnijā uz tikšanos aicināti Augšdaugavas novada uzņēmēji!

Tikšanās notiks otrdien, 13. jūnijā, plkst.10:00 Augšdaugavas novada pašvaldības ēkā, Daugavpilī, Rīgas ielā 2.

Tikšanās laikā "Sadales tīkla" speciālisti informēs par jaunumiem un sniegs atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem. Eksperti dalīsies arī ar ieteikumiem efektīvākam elektroenerģijas pieslēgumam.

Interesenti aicināti reģistrēties vizītei uzņēmuma mājaslapā.

Uzņemšana Latgales industriālajā tehnikumā