Vienreizēja un vienreizīga iespēja apmeklēt Naujenes aizspoguliju!

AKTUĀLI

Naujenes kultūras centrs aicina uz rudens balli 28. oktobrī no plkst. 20.00! Par rudenīgi jestru un brīnumaini muzikālu noskaņojumu parūpēsies “Vīri laivā”. Balles laikā darbosies Češīras Kaķa RELAX&CHILL istaba, kur pēc aktīvas ballēšanās varēs atvilkt elpu un ar ASMR (sajūtas, kas rodas autonomi, reaģējot uz vizuālu, dzirdes vai kādu citu stimulu) palīdzību relaksēties…  Tāpat būs pieejams Trakā Cepurnieka DETOX krodziņš ar interesantām “dziriņām” un našķīšiem… Un dažādu neparastu vai pavisam parastu emociju piekritējiem Sarkanās Karalienes NEvirtuālās REALITĀTES stūrītī būs iespēja iegūt nereālas vai arī pavisam reālas emocijas. Būs arī LIELĀ Alises izloze…

Galdiņu rezervēšana obligāta – pa tālruni 65474268 – līdz 26. oktobrim!

Informējam, ka balles laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot balli, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
www.facebook.com/NAUJENESKC
Tālrunis uzziņām 654 74268

Piedalāmies ERASMUS+ projektā Lietuvā!