Rolands Kļavinskis kļuvis par diplomandu konkursā “Accordion Star International”

AKTUĀLI

16. - 25. aprīlī ASV Oregonas štatā norisinājās I Starptautiskais konkurss Accordion Star International, kas pulcēja ap 220 dalībniekus no visas pasaules. Konkursu attālināti vērtēt tika aicināti vairāk nekā 50 vadošākie akordeonisti un bajānisti no 26 pasaules valstīm.

Dažādās vecuma kategorijās bija pieteikušies 31 valsts pārstāvji. Špoģu Mūzikas un mākslas skolu šajā konkursā pārstāvēja 4. akordeona spēles klases audzēknis Rolands Kļavinskis (skolotāja Vija Petrova). Rolanda vecuma grupā konkursā sacentās akordeonisti un bajānisti no Krievijas, Čehijas, Ķīnas, Slovākijas, Polijas, Moldovas, Horvātijas, Slovēnijas, Austrijas, Serbijas, ASV un Vācijas.

Patīkami pārsteidza konkursa augstais mākslinieciskais līmenis, par to liecināja fakts, ka cīņā par laureātu un diplomandu nosaukumiem izšķirošās bija balles simtdaļas. Sīvā konkurencē ar rezultātu 23,23 no maksimāli iespējamām 25 ballēm Rolandam Kļavinskim tika piešķirts diplomanda tituls, tādējādi iekļaujot viņu konkursa uzvarētāju rindās.

Lepojamies un novēlām arī turpmāk nezaudēt degsmi sevis pilnveidošanas ceļā!

Pasākumi Daugavpils novadā. 1.-5. maijs