Rīko pieredzes apmaiņas braucienu par bioloģiskās saimniekošanas pieredzi

AKTUĀLI

SIA LLKC Daugavpils KB organizē divu dienu (ar atgriešanos Daugavpilī) pieredzes apmaiņas braucienu par tēmu "Bioloģiskā saimniekošanas pieredze dažādu nozaru saimniecībās, bioloģiskās lauksaimniecības pievienotās vērtības palielināšana un realizācijas iespējas". Brauciens tiek organizēts LAP 2014.-2020. apakšpasākuma "Saimniecību un mežu apmeklējuma nodrošināšana" ietvaros.

Brauciena norises laiks: 14.10 - 15.10.2020.

Dalības maksa 35 EUR (PVN tai skaitā)

Tiks apmeklētas četras bioloģiskās saimniecības.

Lai pieteiktos, zvaniet/rakstiet epastā/ sūties sms kontaktiem: 278 24 131, e-pasts: inna.kolomijcuka@llkc.lv

Grupas dalībnieku skaits ir ierobežots.

Divu dienu pasākuma grafiks.

No 7. oktobra sabiedriskajā transportā obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs