Reģionālās basketbola līgas spēlē pārliecinoša uzvara Līvānos

AKTUĀLI

16. janvārī Reģionālās basketbola līgas ietvaros Augšdaugavas novada vīriešu basketbola komanda Līvānos tikās ar BK Līvāni/BJSS Juniors. VK Augšdaugavas novads izcīnīja pārliecinosu uzvaru ar rezultātu 121:88.

Spēles sākums bija spraigs, un nevienai komandai laukumā nebija pārsvara. Spēlei ritot savu gaitu, arvien vairāk bija jūtams Augšdaugavas novada komandas pārsvars. Tas izpaudās visas atlikušās spēles gaitā, tāpēc spēles galotne bija tīrā formalitāte.

Rezultatīvākie spēlētāji Augšdaugavas novada komandā: Renārs Bulduris (42 punkti), Timurs Peiners (29 punkti) un Ēriks Kreipāns (15 punkti).

Nākamā spēle notiks 27. janvārī plkst. 16.00 Lāču pamatskolas sporta zālē, kur uz laukuma tiksies VK Augšdaugavas novads ar komandu Mežusili/Alūksne.

Aptauja par pašvaldības pakalpojumu pieejamību un kvalitāti