Radošo darbu konkursa “Barikādēm-30” virtuālā izstāde

AKTUĀLI

Šogad janvārī aprit 30 gadi kopš 1991. gada janvāra barikādēm. Atceroties šos notikumus, Daugavpils novada domes Izglītības pārvalde skolēniem rīkoja radošo darbu konkursu “Barikādēm-30” ar mērķi audzināt bērnos un jauniešos patriotisma jūtas, veicināt pilsonisko līdzdalību un stiprināt vēsturisko atmiņu 1991. gada Barikāžu notikumu izzināšanā un piemiņas saglabāšanā. Konkursam četrās vecuma grupās tika iesniegti 25 darbi: 19 zīmējumi, 2 fotokolāžas, 2 pārdomas, 1 atmiņu stāsts un 1 intervija. Katrā darbā var just bērna, jaunieša personīgo skatījumu uz mūsu valstij svarīgiem notikumiem, kas risinājās pirms 30 gadiem. Ar konkursa rezultātiem var iepazīties šeit: https://www.daugavpilsnovads.lv/berni-un-jauniesi-savos-darbos-atspoguloja-barikazu-temu/ Paldies visiem dalībniekiem par ieguldīto darbu un skolotājiem par atbalstu un padomu došanu! Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, izstāde klātienē nebūs pieejama. Piedāvājam iepazīt radošo darbu stāstus un aizceļot laikā virtuāli. Konkursa darbi

Novada domes sēde