Radošās brīvdienas Berķenelē “Jauno sapņi”

AKTUĀLI

2017.gada 26.-30.jūnijā Raiņa mājā Berķenelē tiks organizēta nometne, kurā piedalīsies jaunieši no Latgales bērnu namiem – potenciālie dzejnieki/rakstnieki, mākslinieki, aktieri. Jauniešiem būs iespēja piedalīties literārās un mākslas meistardarbnīcās, kuras vadīs: Nora Ikstena, Gundars Āboltiņš, Aivars Vilipsōns, Valentīns Lukaševics . Piecu dienu laikā notiks radošas meistardarbnīcas ar kopējo vēstījumu JAUNO SAPŅI.  Katrai dienai konkrēta tēma: Veidojam Domuzīmes; Zīmējam Mākslas zīmes; Radām Skatuves zīmes; Ierakstām Latgali; Es esmu Latvija. Vērot radošo darbnīcu varēs jebkurš Berķeneles apmeklētājs, personīgi tiks aicināti žurnālisti no dažādiem Latvijas medijiem.

Radošās brīvdienas Berķenelē “Jauno sapņi” dos iespēju jauniešiem no bērnu namiem attīstīt savu radošo potenciālu un sekmēs jauniešu un atzītu Latvijas mākslinieku, dzejnieku, aktieru sadarbību. Nometne Berķenelē - atspēriena punkts karjeras veidošanai nākotnē.

Aicinām jauniešus no Latgales bērnu namiem pieteikties dalībai nometnē līdz 15.jūnijam.

Radošās brīvdienas Berķenelē “JAUNO SAPŅI” nolikums un pieteikuma anketa.

Raiņa māja Berķenelē www.rainamaja.lv tālr.:29272200, 26638038, 65474368                          

“Sporto asprātīgi” un Putu balle Kalupē