Radošā darbnīca „Veiklās rociņas„

Kultūra

10. augustā Maļinovas pagasta SN norisinājās radošā darbnīca “Veiklās rociņas“ Annas Lukjanskas vadībā. Radošajā darbnīcā šoreiz piedalījās daudz kuplāks skaits interesentu. Paši dalībnieki meklēja savus šablonus, lai izveidotu jaunas filca rotaļlietas. Sākumā Anna iepazīstināja ar darba gaitu, un darbs varēja sākties. Katrs dalībnieks izvēlējās papīra šablonu, kuru ar pildspalvu apzīmēja uz filca, izgrieza un piešuva dekorus, pērlītes, lentītes u.c. Detaļas sašuva kopā un pildīja ar sinteponu. Nodarbībā galvenais ir pacietība, izdoma un laba redze. Nodarbību laikā daži paspēja izgatavot divas rotaļlietas, kuras var izmantot arī kā eglīšu rotājumus un adatu spilventiņus.

Visiem dalībniekiem liels paldies par dalību radošā darbnīcā!

Informāciju sagatavoja Malinovas saieta nama vadītāja Natālija Davidova

Aleksejs Mihejevs novadā attīsta aitkopību un tūrismu