Radošā darbnīca – “Iezīmē sevi mandalās”

AKTUĀLI

Mandala - sakrālās ģeometrijas elements, kas sastopams it visur, kur veras cilvēka acs - pilnīgi visā, ko radījis Radītājs - katra puķe, gliemežvāks,  acu zīlīte, cilvēka DNS šķērsgriezumā no augšas, sniegpārsliņa utt. un mūsu zemapziņai ir viegli to uztvert. Caur mandalām ar cilvēku runā viņa zemapziņa. Pat ja cilvēks šo valodu vēl apzināti nesaprot.  Tiek harmonizēta labā un kreisā puslode, līdzsvarots enerģētiskais lauks caur vizuālajiem gaismas fotoniem, kas iekļauti mandalā. Šis process var ienest izmaiņas Tavā dzīvē- uzlabosies veselība, attiecības ar cilvēkiem, finansiālais stāvoklis. Šī nav panaceja, bet gan viena no iespējām. Iedod sev šo iespēju! 

Izrādās caur vienkāršu mandalas zīmējumu var ieraudzīt tik daudz par cilvēku - par viņa personību, par fizisko, mentālo un emocionālo stāvokli, par viņa talantiem un potenciālu. Un tik daudz ko sevī var izdziedināt un izmainīt savā dzīvē caur mandalu zīmēšanu. Pie tam nav vajadzīgas pilnīgi nekādas zīmēšanas prasmes, nav vajadzības zināt par krāsu saderību - vienkārši ņem mandalas veidlapu, kurā pēc noteikta algoritma izvietoti punkti,  zīmuļus un zīmē. Nav jācenšas zīmēt skaisti, kā Tev sanāk, tā arī ir labi, tā runājas Tava zemapziņa ar Tevi.

Tāpēc aicinu uz tikšanos visus, kam gribas interesanti pavadīt laiku lieliskā kompānijā, uzzīmēt savu mandalu un uzzināt savas mandalas interpretāciju, zīmēsim "ātrās palīdzības " mandalas par tēmu Veselība. Nauda. Attiecības.

Pasākumu vadīs Aija Harrison, Gaismas mandalu mākslas terapeite, parapsiholoģe

Aicinājums skolēniem piedalīties Skaļās lasīšanas sacensībās