Publiskā apspriešana par koku ciršanu Līksnas pagastā

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2012. gada 2. maija noteikumu Nr. 309 „Noteikumi par koku ciršanu ārpus meža” 13. un 17. punktiem un Augšdaugavas novada pašvaldības domes 2022. gada 10. februāra Saistošiem noteikumiem Nr.33 „Par koku ciršanu ārpus meža Augšdaugavas novadā”, Līksnas pagasta pārvalde rīko sabiedriskās apspriešanas procedūru par pāraugušo, sasvērušos, vecu, bojātu, sašķeltu koku, kuri apdraud cilvēku un pieguļošo nekustamo īpašumu drošību, nozāģēšanai:

Objekta adrese:

• “Vaikuļānu kapi”, Līksna, Augšdaugavas novads – 9 bīstami koki (1 apses, 1 lapegle, 1 bērzs, 5 liepas, 1 vītols);
  • “Mīšteļu kapi”, Līksna, Augšdaugavas novads – 2 bīstami koki (1 apses,1 priede);
  • Gar pašvaldības ceļu Nr.68-35 “Rimši – Patmaļu kapi” Līksna, Augšdaugavas novads, 2 bīstami koki (2 liepas).

Izteikt savus priekšlikumus var Līksnas pagasta pārvaldē Daugavas iela 8, Līksnas pagasts, Augšdaugavas novads, vai attālināti sūtot uz e-pastu parvalde@liksna.lv vai arī zvanot pa tālruni: 65475564 no 2024. gada 15. februāra līdz 11. martam plkst. 10.00.

Sniedzot priekšlikumus obligāti jānorāda savs vārds, uzvārds, dzīvesvieta un tālrunis.

Publiskā apspriešana par koku ciršanu Demenes pagastā