Publiskā apspriešana par koku ciršanu Demenes pagastā

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2012. gada 2. maija noteikumu Nr. 309 „Noteikumi par koku ciršanu ārpus meža” 13 un 17. punktu un Augšdaugavas novada pašvaldības domes 2022. gada 10. februāra saistošo noteikumu Nr.33 „Par koku ciršanu ārpus meža Augšdaugavas novadā” Demenes pagasta pārvalde rīko publiskās apspriešanas procedūru par pāraugušo, sasvērušos, vecu, bojātu, sašķeltu koku, kuri apdraud cilvēku un īpašumu drošību, nozāģēšanu Šemberga, Daukštānu, Rodnišku, Pakapiņu kapsētās Demenes pagastā.

Tie ir 24 bīstamie koki:

• 6 koki (5 priedes,  1 ābele), kas atrodas Šemberga kapsētā;
  • 9 koki (8 bērzi, 1 priede), kas atrodas Daukštanu kapsētā;
  • 4 koki (3 lapegles, 1 kļava), kas atrodas Pakapiņu kapsētā;
  • 6 koki (3 egles, 1 priede, 2 liepas), kas atrodas Rodnišku kapsētā.

Sabiedriskās apspriešanas termiņš ilgs no  16. februāra līdz  2. martam

Lūgums Demenes pagasta iedzīvotājiem noteiktajā publiskās apspriešanas laikā sniegt savus priekšlikumus par koku nozāģēšanu rakstiski, rakstot iesniegumu Demenes pagasta pārvaldē Briģenes ielā 2, Demenē, Demenes pagasts, Augšdaugavas novads vai, sūtot elektroniski uz e-pastu  parvalde@demene.lv.

Sniedzot priekšlikumus, obligāti jānorāda savs vārds, uzvārds, dzīvesvieta un tālrunis.

Vieta sodītajiem, karagūstekņiem un arī iespēja nopelnīt – Vaboles kūdras purva uzplaukums un posts