Projekts “Uzlabosim mūsu ikdienu”

AKTUĀLI

Šajā karstajā un skaistajā julijā mēs turpinājām nodarboties ar proektu “Uzlabosim mūsu ikdienu” un izveidojām no finiera dārza spēles. Paldies par palīdzību, kuru sniedza Kalkūnes pagasta jaunatne dārza spēļu izgatavošanā.
Saulainā 11. augusta dienā uz pasākuma, kurš tika veltīts Medumu parkam, notika dārza spēļu prezentēšana. Visi, kuri atbrauca varēja piedalīties spēlēs. Dalībnieki varēja sajust komandas garu, parādīt savu veiklību un atmiņu. Kamēr dalībnieki spēlēja spēles, brīvās no spēlēm Medumu jaunietes gatavoja karstās sviestmaizes. Pēc spēļu beigām dāmas cienāja visus dalībniekus ar sviestmaizēm un tēju. Pasākuma laikā lietoja arī bezvadu skaļruni, kurš tika nopirkts pēc projekta „Uzlabosim mūsu ikdienu”.
Vēl augustā jaunieši ar savām dārza spēlēm devās uz Skrudalienes pagastu, kur prezentēja tās, kā arī spēļu prezentācija tika novadīta novadu svētkos Naujenes pagastā.
Kā arī mūsu jaunieši bija aizbraukuši uz Vaboles pagastu, kur notika 10. Daugavpils novada jaunatnes salidojums. Visi jaunieši atgriezās ar spīdošam medaļām, interesantam dāvanām un ar labām atmiņām.
Nu lūk... Vasara jau aizvadīta! Šajos mēnešos tika izdarīti daudzi darbi. Jaunieši pabeidza projektu, novadīja pasākumus un darbnīcas. Ņemot vērā darba apjomu, gribētos izteikt milzum lielo paldies Medumu jauniešiem par palīdzību, idejām un darba organizāciju.

Arvīds Kucins saņem pateicības vēstuli no Valsts prezidenta Egila Levita