Projekts “Mācītspēks” aicina Latgales skolas pieteikt skolotāja amata vakances

AKTUĀLI

Nodibinājums “Iespējamā misija” skolotāju izglītības projekta “Mācītspēks” ietvaros aicina skolas līdz 12.maijam pieteikt aktuālās skolotāja amata vakances 2020./2021. mācību gadam, ja tās savā komandā vēlas uzņemt jaunos skolotājus.

Pieteikt skolotāja amata vakances, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu, tiek aicinātas skolas, kuras:

  • ir valsts un pašvaldību izglītības iestādes un realizē vispārējās pamatizglītības un vispārējās vidējās izglītības mācību programmas;
  • vēlas ilgtermiņā kļūt par efektīvu organizāciju un prakses skolu jaunajiem skolotājiem Latvijā;
  • var piedāvāt vienam skolotājam slodzi 15-21 kontaktstundu nedēļā;
  • var nodrošināt mentoru.

Jaunajā skolotāju izglītības projektā “Mācītspēks”, kuru IZM vadībā īsteno Latvijas Universitāte, Liepājas Universitāte un Daugavpils Universitāte kopā ar nodibinājumu “Iespējamā misija”, šogad plānots uzņemt 100 jaunos skolotājus, mērķtiecīgus un motivētus dažādu jomu profesionāļus, kuri uzsāks studijas topošajā otrā līmeņa augstākās profesionālās izglītības programmā “Skolotājs” un vienlaicīgi, jau no jaunā mācību gada sākuma, strādās skolās.

Aicinot skolas pieteikt vakances jaunā skolotāju izglītības projekta “Mācītspēks” ietvaros, nodibinājuma “Iespējamā misija” mācību programmas vadītājs Jānis Šķesteris uzsver: “Jaunajam skolotājam pirmais gads skolā ir īpaši izaicinošs, jo ir jāspēj veiksmīgi praksē realizēt visas darbam nepieciešamās komponentes: efektīvi sagatavot kvalitatīvas stundas, nodrošināt produktīvu darba vidi klasē, sniegt uz izaugsmi vērstu atgriezenisko saiti u.c. Ienākšana skolā no jaunā skolotāja prasa daudz pūļu un enerģijas - šo  skolu administrācijas pārstāvjiem būtu svarīgi paturēt prātā. Aicinu skolas veidot atbalsta sistēmu, radīt labus darba apstākļus saviem jaunajiem kolēģiem, nevis uz viņu rēķina atrisināt problēmas ar ko iepriekš nav tikts galā, tādējādi nokaujot tikko skolā ienākuša profesionāļa entuziasmu tur strādāt”.

Līdz 20. aprīlim interesi par savas nākotnes saistīšanu ar skolotāja profesiju un dalību projektā “Mācītspēks” ir izrādījuši vairāk kā tūkstotis interesentu, bet 303 kandidāti jau ir uzsākuši atlases procesu. Vairāk par projektu, pieteikšanos un tā norisi iespējams uzzināt http://macitspeks.lv/.

Par iespējām piedāvāt projekta “Mācītspēks” dalībnieku pieteiktajai vakancei nodibinājuma Iespējamā misija pārstāvis sazināsies ar skolas administrāciju līdz 30.jūnijam.

Jautājumu un/vai neskaidrību gadījumā par skolas vakanču pieteikšanu lūdzam sazināties ar nodibinājuma “Iespējamā misija” Skolu piesaistes vadītāju Rutu Zaharovu pa tālruni 29297829 vai ruta.zaharova@iespejamamisija.lv

Izsole- nekustamais īpašums Demenes pagastā