Projekta “Atbalsts Ukrainas civiliedzīvotājiem Latvijā” norise Augšdaugavas novadā

AKTUĀLI

Novembris Latvijas iedzīvotājiem ir patriotisma mēnesis, kas asociējas ar daudziem svarīgiem notikumiem. Katrs šis notikums ienes mūsu dzīvē neaizmirstamas izjūtas un patiesas vērtības.

Latvijas Sarkanā Krusta Augšdaugavas komiteja projekta “Atbalsts Ukrainas civiliedzīvotājiem Latvijā” ietvaros rīkoja radošās darbnīcas novada skolās, kurās mācās Ukraiņu civiliedzīvotāju bērni. Radošo darbnīcu laikā Medumu speciālās internātskolas  bērnu un jauniešu veiklie pirkstiņi ātri apguva prasmes, kā var valsts svētkiem sagatavot rotu matu gumijām un rakstāmpiederumiem, savukārt Kalupes pamatskolas bērni pina draudzības aproces gan Latvijas, gan Ukraiņu karoga krāsās. Darba laikā valdīja bērnu neizsīkstošā enerģija, ziņkāre, prieks, pārsteigums un draudzīga vide.

Paldies par atsaucību radošo darbnīcu ideju autorei un pasniedzējai, LSK brīvprātīgajai, Ukrainas civiliedzīvotājai Ļ. Kosicai.

Latvijas Sarkanā Krusta Augšdaugavas komitejas  izpilddirektore Ērika Naglinska

Kad krāsa, ideja un skaņa ir vienots spēks mīlestībai pret dzimto novadu konkursā “Skani, tēvu zeme!”