Podu lipināšanas meistarklase Bebrenē

AKTUĀLI

15. jūnijā no 10.00 Bebrenes dzirnavās notiks podu lipināšanas meistarklase podnieka Mareka Zavodnoja vadībā.

  • dalība meistarklasē vienai personai - 20 eur
  • darbošanās laiks neierobežots
  • uzlipini jebko, kas sirdij tīk

Podnieks Mareks prot pārvērst mālu visdažādākajās lietās, tai skaitā, - traukos, dizaina priekšmetos un mūzikas instrumentos. Piesakies meistarklasei pa tālruni +371 28897561 un dodies uz Bebrenes dzirnavas apgūt jaunas iemaņas!

Labā ziņa! Tu varēsi tikt pie visiem saviem izgatavotajiem priekšmetiem. Podnieks darbus izžāvēs, nopulēs un apdedzinās. Pēc cepļa izkurināšanas vienosieties par darbu saņemšanu. Ņem vērā, ka vietu skaits ir ierobežots.

Pasākums norisinās sadarbībā ar Bebrenes Tūrisma informācijas punktu. Tā laikā var tikt fotografēts un/vai filmēts publicitātes nolūkiem.

Bērnu aizsardzības dienas pasākumi Naujenes pagastā