Pludmales volejbola turnīrs Subatē

AKTUĀLI

Liepu smarža Subates ielās jau otro gadu desmitu rosina ne tikai liepziedu medus ievākšanas sajūtas , bet arī  liecina par Subates Pludmales volejbola turnīra norisi un gatavošanos tam.

Jau laiku pirms top afiša, tiek aicinātas komandas, gatavotas balvas. Sākas patīkama kopīga organizētāju rosīšanās pie turnīra vietas sakopšanass , labiekārtošanas, laukumu uzlabošanas. Šogad tika iegādāti profesionāli pludmales volejbola tīkli. Ikreiz turnīrā notiek arī netradicionālās sacensības, stafetes, kur var piedalīties ikviens. Tās vadīt tiek aicināti Subates skolēni un bērni-vasarnieki. Tā ir laba pieredze un komandas darbs, kas saliedē.

Turnīra rītā katrs zin savus pienākumus un viss tiek kārtots. Subates KN nodrošina stafešu norisi un apskaņošanu. Bez mūzikas nevar. Arī bites ir čaklas- apkārt laukumam esošās liepas žužin zun no bišu darba.

Šogad turnīru ar savu klātbūtni pagodināja piecpadsmit komandas no Subates, Krāslavas, Ilūkstes, Daugavpils, Aknīstes, Līksnas, Jēkabpils, Rīgas un Rokišķiem (Lietuva). Patīkami, kad ir liela konkurence un spēlētāji spēcīgi, ar pieredzi. Cīņas būs interesantas un sīvas.

Kamēr noris spēles, līdzjutēji un Subates atpūtnieki var izmēgināt veiklību Krāsaino spainīšu, Šautriņu, Jautro peldriņķu, Hali caps un Florbola spečuku spēlēs un nopelnīt kādu gardumu. Maziem prieku sagādā piepūšamās atrakcijas , cukurvate un lielie burbuļi.

Saules un ezera lutināti spēlētāji ir cīnījušies un, lūk, turnīra rezultāti: 1.vieta-komanda “VK Krāslava”, 2.vieta-komanda “Lotoss”, 3.vieta-komanda “Līksna”. Uzvarētāji tiek pie skaistām medaļām un kausiem. Šampanietis atveldzē!

Liels paldies visām komandām par dalību, noteikti gaidīsim visus nākamgad. Paldies Subates puišiem-volejbolistiem, kuri ik gadu konsulltē, atbalsta, palīdz turnīra norisē un sagatavošanā, kā arī paši spēlē. Pateicība turnīra sekretariāta meitenēm un stafešu organizētājiem. Paldies visiem, kuri ar savu darbu ir palīdzējuši turnīram tapt un noritēt.

Subates sporta darba organizators Rūdolfs Semjonovs

Aizvadītas Augšdaugavas novada pašvaldības darbinieku Vasaras sporta spēles