Aizvadītas Augšdaugavas novada pašvaldības darbinieku Vasaras sporta spēles

AKTUĀLI

1.jūlijā Višķu pagastā norisinājās Augšdaugavas novada pašvaldības darbinieku Vasaras sporta spēles, kurās piedalījās 14 komandas: Augšdaugavas novada domes deputātu, Centrālās administrācijas darbinieku komanda, Ilūkstes, Ambeļu, Bebrenes, Demenes, Kalupes, Līksnas, Medumu, Naujenes, Salienas, Sventes, Šēderes un Višķu komandas. Sacensības noritēja 11 dažādās sporta disciplīnās (basketbola metieni, bumbiņu lasīšana, bumbiņu mešana mērķī, bumbas izsišana, bumbiņu mešana, savādais biatlons, šautriņu mešana, florbola metieni pa vārtiem, volejbola serves, komandu stafete un vadītāju trīscīņa). Lai arī laukā bija pamatīgi sutīgs saulains laiks, tas netraucēja aktīvi iesaistīties sacensībās.

Kopvērtējumā 3. vietu ieņēma Višķu komanda, 2. vietu ieguva centrālās administrācijas komanda, bet 1. vietu izcīnīja Sventes komanda.

Pasākums notika projekta ”Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Augšdaugavas novadā” ietvaros.

Aicina ievērot ugunsdrošību mežā