Pirmais un vienīgais “Kannu festivāls” Naujenē

AKTUĀLI

Apmeklē vienīgo “Kannu festivālu” Latvijā, kurš būs pieejams apmeklētājiem no 9. līdz 31. martam Naujenes kultūras centrā. Nekādas starptautiskas konkurences, tikai KANNAS!

8. martā, plkst. 18.00 “Kannu festivāla” atklāšana (dreskods: black tie) – sarkanā paklāja rituāla pārmērība, Sieviešu – Dieviešu enerģija un festivāls, kurā ir gan izaicinājums, gan glamūrs, gan veselīga ironija – taču pāri visam – drosmīgs, māksliniecisks un eksistenciāls vēstījums.

Informējam, ka “Kannu festivāla” atklāšanas laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no “Kannu festivāla” rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot “Kannu festivālu”, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs,

Muzeja iela 6, Lociki

www.facebook.com/NAUJENESKC

Tālrunis uzziņām 654 74268

Koncertlekcija “Mūsu Maestro. Raimonds Pauls.”