Pērļu meistarklase-seminārs Kultūras centrā “Vārpa”

AKTUĀLI

21. martā plkst.18.00 Kultūras centrā “Vārpa” notiks izglītojošā Pērļu Meistarklase- seminārs.

Var apjukt skatoties uz dažādām pērļu virtenēm rotu stendā veikalā... Īstas vai neīstas, kuras no tām vērtīgākas, vai cena atbilstoša pērļu kvalitātei? Kādas pērles piestāv vairāk brunetēm, bet kuras dāmām ar gaišiem matiem? Kā rodas pērles un vai tā ir taisnība, ka dabīgas pērles veikalos Latvijā nevar nopirkt? Vai tiešām Latvijas upēs vēl var atrast īstās pērles?

Atbildes uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem varēs uzzināt sarunā par pērlēm- tiekoties ar pērļu ekspertu Ervīnu Butkeviču (GIA sertificēto pērļu speciālistu) . Daugavpilī tas notiek pirmo reizi. Meistarklases dalībnieki uz vietas praktiski varēs notestēt dažādus pērļu veidus - noskaidrot kuras piestāv jums labāk. Dalībnieki paši varēs iejusties pērļu juvelieru amatā praktiski veidojot pērļu auskarus ar sudraba vai zelta stiprinājumiem. Šos auskarus varēs paņemt līdzi uz mājām.

Pērļu Meistarklasei – semināram (vietu skaits ierobežots) pieteikties var pa tālruni: 29454417.

Pēteris Dzalbe: “Iedzīvotājiem ir jāaktivizējas un jāveic ēku siltināšana”