Pēdējā zvana noskaņas Naujenes pamatskolā

AKTUĀLI

Maijs ir skaistākais pavasara mēnesis, kad pasauli piepilda ziedu un smaržu jūra un dzeguze kūko katram savu laimi. Skolā maijs ir arī ražas mēnesis, kad skolēni un skolotāji izvērtē paveikto un plūc sava darba augļus. Un tas ir likumsakarīgi, ka tieši šajā skaistajā laika iekrīt Pēdējā zvana svētki, kam sekos brīnišķīgais izlaidumu laiks …

Arī Naujenes pamatskolā visā krāšņumā pēc divu gadu pārtraukuma atkal atgriezās tik tradicionālie Pēdējā zvana svētki. Tie vienmēr ir priecīgi, bet vienlaikus nedaudz skumīgi.

Pēdējais zvans mūsu skolas 9. klases skolēniem izskanēja 20. maijā ar svētku brīdi, dziesmām, sirsnīgiem novēlējumiem. Skolas direktora Pāvela BROVKINA, klases audzinātājas Ineses LOCIKAS, pirmklasnieku un 8. klases skolēnu sveicienu pavadīti, viņi nu devušies pašā izšķirošākajā maratona etapā – eksāmenu sesijā.

Lai viņiem veicas, lai izturība un spēks viņu vecākiem! Lai katram līdzās – savs sargeņģelis, savs sapņu pārdevējs un… labs ceļavējš!

Naujenes pamatskolas sveiciens devītajiem un laba vēlējumi skolas Pēdējā zvana dienā!

No Sprīdīša: Novēlu ticību savai rītdienai, kas balstīta šodienas darbā!
No Vēja mātes: Atcerieties – laba griba arī nav peļama. Ejiet pasaulē un mācieties izturēt!

No Meža mātes: Kas dots, to glabājiet un neniciniet mazumiņa!
No Vecā vīriņa: Turiet sirdi kā daiļu trauciņu. Nekad neaizmirstiet savus mīļos!

Lai izdodas atrast Laimīgo zemi un nepazaudēt to!

Alita Kokina, Naujenes pamatsk. skolotāja

NBS prezentē militārās karjeras iespējas