Pavasara saulgrieži Ambeļos

AKTUĀLI

Pavasara saulgrīži atīt nasaverūt iz dzilim snīgim. Jau 20.martā Saule pasagrīzs iz vosorys pusi i seņuok itū dīnu ļauds svieteja, šyupeļus kuore i prīcavuos, pat katūļu kalendarī Leluo gavieņa vydā īlykta  dīna prīcai i doncuošonai - Jezupa dīna, kuru navar i navajag palaist garom.

SPEIGA aicynoj dasavīnuot Pavasara saulgrīžu svieteišonā 19.martā, Jezupa dīnā. 

Gaideisim i mozus, i lelus Ambeļu breivuo laika pavadeišonys centrā nu 14:00 da 17:00 dasadaleit ūlu kruosuošonys i peirāgu cepšonys darbneicuos, pasaklauseit folklorys kūpu "Speiga" i "Primačkys" sasadzīduošonā, padancuot i pagaršuot izceptūs peirāgu.

Daleiba bez moksys.

Leidza juojam prīcu, kaidus materialus ūlu kruosuošonai (skaistuokūs ūlys tyks pi puorsteigumim), mozu grūzeņu kūpejam goldam (peirāgus gon cepsim kūpā!).

Pasākumi novadā no 10. līdz 16. martam