Pateicības diena Kalupes pamatskolā

Izglītība

31. maijs ir īpaša diena skolas saimei - skolēniem, viņu vecākiem,  pedagogiem. Emocionāls svētku pasākums, pateicība par panākumiem mācībās, konkursos, olimpiādēs un sacensībās, pēdējās klases stundas un svētā Mise baznīcā.

Pasākuma vadmotīvs - mākslīgais intelekts turpina attīstīties un potenciāli ietekmēt mūsu ikdienas dzīvi, piedāvājot jaunas iespējas un risinājumus sarežģītiem uzdevumiem, mākslīgā intelekta pielietojums arī pasākuma organizēšanā.

Noslēdzot vēl vienu mācību gadu, var droši teikt, ka tas bija pilns ar izaicinājumiem, ieguldītu darbu un neaizmirstamiem brīžiem. Varam būt lepni par ikvienu no mums par sasniegumiem, centību un izturību, jo esam pierādījuši, ka ar apņēmību un neatlaidību var sasniegt labus rezultātus. Šogad Kalupes pamatskola ir izcīnījusi 2. vietu interešu izglītības darbā novada pamatskolu grupā.

Apsveikt visus ar mācību gada beigām mūsu skolā ieradās arī Augšdaugavas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Arvīds Kucins, kurš novēlēja neapstāties pie sasniegtā un turpināt attīstīt savas mācību, pētnieciskās un radošās prasmes arī tālāk un būt pārliecinātiem par sevi, drosmīgi iet pretī visiem dzīves izaicinājumiem.

Svinīgā pasākuma laikā skolas direktore Irēna Mukāne  uzteica skolēnus par  sasniegumiem mācību gada laikā, izteica pateicības vārdus skolotājiem par ieguldīto darbu, pateicās vecākiem par atbalstu, darbiniekiem par atbildību, katram savus tiešos darbiņus darot. No lielākām un mazākām veiksmēm, no katra skolnieka sasniegumiem jebkurā jomā atkarīgs, kā skan mūsu skolas vārds tuvākā un tālākā apkārtnē.

Šī diena, kas veicina kopību un prieku par sasniegto, bija īpaša un atmiņā paliekoša visiem. Un mākslīgais intelekts vēl nespēja aizstāt no sirds nākušu pateicību.

Tagad ir pienācis laiks atpūsties un izbaudīt pelnītu vasaras brīvlaiku. Pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem, neaizmirst arī par drošību. Vasara ir lielisks laiks, lai atjaunotu spēkus un sagatavotos jaunajam mācību gadam.

Kalupes pamatskolas kolektīvs novēl visiem saulainu un prieka pilnu vasaru! Tiksimies rudenī ar radošu enerģiju un gatavību jaunām zināšanām, izaicinājumiem un  piedzīvojumiem.

Kalupes pamatskolas skolotāja Tatjana Romanceviča

Par daudzdzīvokļu mājas būtiskiem jautājumiem varēs lemt mazākums