Pašvaldībā pieaug bērnu nometņu vadītāju skaits

AKTUĀLI

Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa” no 5. līdz 10.martam visiem interesentiem bija iespēja apgūt “Bērnu nometņu vadītāju kursus”, pēc kuru veiksmīgas apguves tika iegūtas nometņu vadītāja apliecības.

Šo iespēju izmantoja  9 jaunatnes lietu speciālisti, vairāki skolotāji, kā arī Daugavpils novadā esošo atpūtas bāžu īpašnieki. Bērnu nometņu organizēšana prasa lielu zināšanu un pieredzes bagāžu, jo tas ir ļoti atbildīgs process. Kursu laikā bija iespēja apgūt pirmās palīdzības prasmes, likumdošanu, kas saistīta ar nometņu organizēšanu, lietvedības kārtošanu, spēļu metodes, psiholoģiju un daudzas citas tēmas.

Uz šo brīdi Daugavpils novadā darbojas 35 nometņu vadītāji ar derīgām apliecībām. Viņu kontaktus ir iespējams atrast šeit -http://nometnes.gov.lv/leaders/index/certificate//surname//name//territory/600/certificateIssued//certificateValid//page/1

Ja Jums, kā nometņu organizētājam, ir vēlme organizēt bērnu nometni – mūsu nometņu vadītāji ir gatavi sadarbībai! Jau pavisam drīz tiks izsludināts Daugavpils novada Izglītības pārvaldes nometņu projektu konkurss “Attīsti sevi!, kura ietvaros ir iespēja iegūt finansējumu līdz 1000 EUR nometnes organizēšanai.

Milāna Loča
Jaunatnes projektu koordinatore

 

Uz Višķu ezera noritēja zemledus makšķerēšanas sacensības