Pasniegtas balvas “Daugavpils novada mazais sporta laureāts 2016”

AKTUĀLI

Daugavpils novada domē pasniegtas balvas “Daugavpils novada mazais sporta laureāts 2016”. Par panākumiem un augstajiem sasniegtajiem rezultātiem tika apbalvoti sekmīgākie jaunie sportisti, Daugavpils novada sporta skolas audzēkņi. Balvas tika pasniegtas pieciem jaunajiem sportistiem. Valērijs Barinovs no Skrudalienas pamatskolas sekmīgi startē triatlona un peldēšanas sacensībās, viņa sasniegumu kontā jau vairākas dažāda kaluma medaļas gan Latvijas, gan starptautiska mēroga sacensībās. Valērijs ir Latvijas triatlona čempions, Baltijas čempionātā triatlonā ieguvis 2.vietu. Sportists ar panākumiem nodarbojas ar peldēšanu, ieguvis zelta medaļas Latvijas, Lietuvas un Igaunijas čempionātos. Triatlonā jauno sportistu trenē tētis Vitālijs Barinovs, peldēšanā – Raimonds Dzalbe. Lāču pamatskolas skolniece Olga Ignatjeva no Naujenes pagasta nodarbojas ar vieglatlētiku. Trenera Dmitrija Hadakova vadībā ieguvusi 2.vietu LČ trīssoļlēkšanā ziemā telpās un 3.vietu trīssoļlēkšanā LČ U-16 vecuma grupā, 3.vietu 200m distancē starptautiskās sacensībās Paņevežā. Arī Špoģu vidusskolas skolniece Adriana Kandu no Dubnas pagasta ir trenera D. Hadakova audzēkne vieglatlētikā, viņa labus rezultātus uzrādījusi lodes grūšanā – 2.vieta LČ U-14 vecuma grupā, 1.vieta Jēkabpils atklātajās meistarsacīkstēs vieglatlētikā U-12 un U-14 grupā. Zlata Pancerko no Laucesas pagasta pārstāv ziemas sporta veidus – distanču slēpošanu un biatlonu. U-14 vecuma grupā Latvijas Ziemas skolēnu čempionātā distanču slēpošanā izcīnīja 3.vietu, 6.vietu LČ distanču slēpošanā, 6.vietu LČ vasaras biatlonā sprinta un iedzīšanas distancēs, 2.vietu  tautas slēpojumā “Apkārt Alaukstam” un 6.vietu LČ biatlonā. Edvīns Hadakovs gadu no gada turpina uzrādīt spīdošus rezultātus vieglatlētikā. Pērn ieguvis 1.vietu LČ 60m barjerskriešanā un 1.vietu LČ 60m barjerskriešanā telpās. 1.vieta Jēkabpils atklātajās meistarsacīkstēs 60m barjerskriešanā U-14 vecuma grupā. Edvīns ir savu vecāku  - Janas un Dmitriju Hadakovu  - audzēknis. Sportistus sveica un apbalvojumus pasniedza Daugavpils novada domes priekšsēdētāja Janīna Jalinska, priekšsēdētājas vietnieks Arvīds Kucins, pašvaldības izpilddirektore Vanda Kezika un Sporta nodaļas vadītājs Edgars Miglāns. FOTOGALERIJA Elza Timšāne

Jauniešu sadraudzības vakars "Stilīgie"