Pasniegs balvas “Daugavpils novada Sporta laureāts 2017”

AKTUĀLI

19.janvārī Daugavpils novada kultūras centrā “Vārpa” uz ikgadējā Daugavpils novada konkursa “Sporta laureāts 2017” apbalvošanas ceremoniju pulcēsies sportisti, treneri, tiesneši, sporta organizatori un atbalstītāji, lai godinātu labākos no tiem, kuri snieguši ieguldījumu novada sporta dzīves attīstībā un pašvaldības vārda popularizēšanā.

Svinīgajā ceremonijā apbalvoti tiks uzvarētāji tādās nominācijās kā “Novada labākā skola sporta darba organizācijā”, “Novada labākā pagasta pārvalde sporta darba organizācijā”, “Gada izrāviens”, “Novada labākais treneris”, “Novada labākais sporta spēļu tiesnesis”, “Par ieguldījumu Daugavpils novada sportā”, “Novada labākais sportists” u.c.

Foto - Sporta laureāts 2016

Reģistrēts pirmais jaundzimušais Daugavpils novadā