Pasaules dabas fonds aicina saplūst ar dabu arī Daugavpils novadā!

Pašvaldība

Daba ir mūsu ģimene, un Latvijas simtgade ir ģimenes svētki, kuros laiks sanākt kopā un izveidot saskanīgu kopbildi - tādu, kurā viens otru neaizēnojam un nenomācam.

Kā to paveikt?
1. Saplūsti ar kādu sev īpašu Latvijas dabas ainavu tik ļoti, ka kļūstat kā viens!
2. Palūdz, lai kāds Tevi nofotografē - kad esi saplūdis ar dabu, kad kļūsti mazliet pamanāms un kad Tavs “maskēšanās tērps” ir redzams pilnībā.
3. Iesniedz attēlus mājaslapā www.dabasbagatibas.lv vai publicē Facebook, lietojot #DabasBagatibas un pastāsti par tajos redzamo – varbūt tie ir “Daugavas loki” vai Sventes ezers, Silenes meži vai pļavas Ambeļu pauguros? Attēlus publicēs šajā mājaslapā, bet vēlāk tie kļūs par daļu no Latvijas simtgades dabas deklarācijas.

Vai arī uzraksti, kas ir Tavas īpašās vietas Latvijas dabā un kādas sajūtas tās Tevī rada - no odu sīkšanas Ķemeru purvā un klusā Jūrkalnes stāvkrasta līdz miglai, kas saulrietā gāžas pāri Daugavai. Iesniedz attēlus vai uzrakstīto, un tie tiks publicēti Latvijas dabas bagātību mājaslapā, kā arī pievienoti Latvijas simtgades svētku kopbildei - Latvijas dabas deklarācijai.

"Latvijas dabas bagātības" ir nekomerciāls Latvijas simtgades projekts. Tā virsmērķis ir apzināt Latvijas iedzīvotāju dabas bagātības un veicināt publisku diskusiju par to nozīmi mūsdienu Latvijā. Organizācijas “Pasaules dabas fonds” projekts “Latvijas simtgades dabas deklarācija” veltīts Latvijas simtgadei un tiek īstenots ar Latvijas vides aizsardzības fonda un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas finansiālu atbalstu.

Tabores pagasta svētki