Pasākums “Šurum burum – prieku uzbur!” Medumos

AKTUĀLI

Aicinām visus Medumu pagasta bērnus, pēc iespējas ar saviem vecākiem vai vecvecākiem, š.g. 1. jūnijā jebkurā laikā no 14:00 līdz 16:00 ierasties uz Medumu parka estrādi, kur notiks pasākums veltīts Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai "Šurum burum - prieku uzbur!", kur kā bērni, tā arī viņu vecāki varēs piedalīties dažādās aktivitātēs, kuras padarīs šo dienu jo īpaši interesantu un prieka piepildītu!

1. jūnijā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, tās aizsākumi meklējami 1925. gadā, kad Ženēvā norisinājās Pasaules konference bērnu labklājībai.

Pirmo reizi šī diena, īpašu svētku veidā veltīta speciāli bērniem, tika atzīmēta 1950. gadā. Kopš tā laika Starptautiskā bērnu aizsardzības diena ir kā nemainīga tradīcija daudzās pasaules valstīs un šajā dienā visā pasaulē notiek dažādi pasākumi, kas veltīti bērniem, sniedzot prieku un sajūtu, ka šī ir viņu diena.

Arī Medumu pagasta pārvalde, Tautas nams un Jauniešu centrs vēlas, lai 1. jūnijs būtu īpaša prieka diena Medumu pagasta bērniem. Tāpēc aicinām ierasties uz dažādām interesantām aktivitātēm bērniem jebkurā laikā no 14:00 līdz 16:00 uz Medumu pagasta parka estrādi!

Informējam, ka pasākumā notiks fotogrāfēšana; iegūtie materiāli tiks izmantoti ievietošanai www.daugavpilsnovads.lv, www.medumi.lv, www.facebook.com/medumuTN

Tālrunis uzziņām: 20429281

Izskanēja Mātes dienas koncerts