Pasākums Līksnas pagasta senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

AKTUĀLI

7. augustā kafejnīcā “Virāža” uz pasākumu “Ielaid sirdī prieku” tika aicināti Līksnas pagasta seniori un cilvēki ar īpašām vajadzībām. Vēlme piedalīties šajā pasākumā ar katru gadu aug , un šoreiz ballēties gribētāju bijā prāvs pulciņš. Līdz ar to bija prieks satikt gan draugus, gan kaimiņus un kārtīgi priecāties visiem kopā.

Pasākumu atklāja Līksnas pagasta pārvaldes vadītāja Biruta Ozoliņa. Sveicienus no Daugavpils novada domes atveda Daugavpils novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Raščevskis. Savus vēlējumus izteica arī Daugavpils novada deputāts un pasākuma sponsors Viktors Kalāns. Par dažādām iespējām, ko var izmantot gan pensionāri, gan cilvēki ar īpašām vajadzībām, iepazīstināja Daugavpils novada sociālā dienesta vadītāja Anna Jegorova.

Šoreiz, aktīvākaiem senioriem, kuri piedalās un atbalsta pasākumus Līksnas pagastā, tika pasniegtas īpašas nominācijas. Arī notika loterija “Laimīgais šķīvis”, kuras rezultātā lielākā daļa no dalībniekiem aizgāja mājās ar nelielu dāvaniņu.

Visus klātesošos ar jautrām dziesmām, interesantām atrakcijām, kā arī kopīgu dziedāšanu priecēja Igauņu ģimene no Rēzeknes.

Pasākums noritēja jautrā un priecīgā gaisotnē, radot katrā kaut nelielu prieku par kopā sanākšanu.

Paldies, visiem, kas piedalījās pasākumā, kā arī Līksnas pagasta darbiniekiem par atbalstu pasākuma organizēšanā. Paldies pagasta pārvaldes vadītājai B. Ozoliņai un Līksnas sociālā dienesta vadītājai E. Vorošenai.

Uz tikšanos Līksnā nākamajos pasākumos!

FOTOGALERIJA

Kremācijas pakalpojumi dzīvniekiem Daugavpils novadā