Par mobilā mamogrāfa izbraukumu 29.jūlijā

SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” plāno veikt mobilā mamogrāfa izbraukumu uz Ambeļiem, Višķiem un Dubnu 2023. gada 29. jūlijā.

• Ambeļi, Ambeļu pagasta pārvalde, Parka iela 6, Ambeļi, Ambeļu pag. Augšdaugavas nov., no plkst. 9.00 līdz plkst. 10.30;
  • Višķi, Višķu pagasta pārvalde, Skolas ielā 17, Špoģu c., Višķu pag., Augšdaugavas nov., no plkst. 11.30 līdz plkst. 13.00;
  • Dubna, Dubnas pagasta pārvalde, Nākotnes iela 1a, Dubna, Dubnas pag., Augšdaugavas nov., no plkst. 14.00 līdz plkst. 15.30.

Tiks piedāvāti šādi mamogrāfijas izmeklējumi:

1. Valsts krūšu dziedzeru audzēja skrīninga ietvaros  sievietēm ar speciālām  Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstulēm -  izmeklējumu veic BEZMAKSAS.

2. Diagnostiskais izmeklējums ar ārsta nosūtījumu (jāmaksā pacienta iemaksa – EUR 3,00).

Izmeklējumi tiek veikti bez iepriekšējā pieraksta.
Tālrunis uzziņām: 26458044.

"Carnival Youth" koncertēs Ilūkstes estrādē