Par kvalitatīvu un uzticamu saturu

AKTUĀLI

No 17. aprīļa līdz gada beigām ikvienā Augšdaugavas novada bibliotēkā bez maksas pieejams "Delfi Abonements" saturs. Vadošais ziņu medijs Delfi nodrošina bezmaksas piekļuvi "Delfi" abonēšanas saturam gan latviešu, gan krievu valodā visiem bibliotēkas apmeklētājiem. Saturs pieejams gan bibliotēkas datoros, gan katram savā ierīcē, pieslēdzoties bibliotēkas WiFi tīklam. Lai bibliotēkā piekļūtu "Delfi Abonements" saturam, nepieciešams aktivizēt savu “Delfi” kontu. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām vērsties pie bibliotekāra!

Nāc uz bibliotēku un iepazīsim resursu kopā!

Vairāk lasi šeit delfi.lv/par-mums-new/delfi-atbalsta-latvijas-bibliotekas-un-dava-pieeju-delfi-abonementa-saturam.

Aicinām iesniegt vides projektu pieteikumus, lai īstenotu sugu un biotopu stāvokļa uzlabošanas pasākumus