Panākumi Pasaules čempionātā svarbumbu celšanā

AKTUĀLI

No 8. līdz 10. decembrim Rēzeknē notika IUKL Pasaules Čempionāts svarbumbu celšanā. Augšdaugavas novadu šajās sacensībās pārstāvēja Rihards Azarevičs. Sacensībās viņš piedalījās armijas raušanas (military snatch) disciplīnā, svara kategorija līdz 78 kg. Šajās sacensībās Rihards uzstājās ar profesionālu svaru, tā ir 32 kilogramus smaga svarbumba. Rihards ieguva pirmo vietu un izcīnīja IUKL Pasaules Čempiona titulu, kā arī izpildīja sporta meistara kandidāta normatīvu, raujot svarbumbu 156 reizes.
Vajag atzīmēt, ka viņam šis bija pirmais nozīmīgais un svarīgais starts. Tas ir tikai sākums, jo šajā vecuma kategorijā Rihards var uzstāties vēl dažus gadus. Vēlam veiksmi Rihardam turpmākajos startos, un ceram uz augstākiem sasniegumiem nākotnē.

Izrāde „Soliņš ” atceļo uz Lāču pamatskolu