Panākumi konkursā Ukrainā

AKTUĀLI

Ļvovas pilsētā (Ukrainā) attālinātā režīmā notika II Starptautiskais pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss “Fanfares of Lviv 2021”. Konkursantiem bija iespēja pieteikties dalībai četrās grupās - Solo, Ansambļi, Pūtēju orķestri un Flash-mob grupā.

Naujenes Mūzikas un mākslas skolu Solo grupā pārstāvēja divas izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēknes - Solvita Bizņa (klarnete, pedagogs Oksana Šeršņova) un Anastasija Ņikitina (eifonija, pedagogs Aleksejs Petrovs).

Jaunās solistes piedalījās Solo grupas 4. kategorijā vecuma grupā 13-14 gadi, kur 4. klases audzēknes Solvita Bizņa un Anastasija Ņikitina starp konkursantiem no daudzām valstīm ir kļuvušas par II vietas ieguvējām.

Pateicoties audzēkņu, pedagogu un koncertmeistara Gļeba Beļajeva ieguldītajam darbam, konkursa žūrija augsti novērtēja Solvitas un Anastasijas uzstāšanos.

Gribam pateikties arī audzēkņu vecākiem par vispusīgu atbalstu savu bērnu muzikalitātes attīstīšanā!

Informāciju sagatavoja Naujenes Mūzikas un mākslas skola

Skrindu dzimtas muzejs aicina virtuālā ekskursijā