“Pagatavo Ziemassvētku dāvanu’’ nodarbības Višķu pagasta sabiedriskajā centrā

Kultūra

Decembrī, pirms Ziemassvētkiem, Višķu pagasta sabiedriskajā centrā notika radošo darbnīcu cikls “Pagatavo Ziemassvētku dāvanu pats”, kur meistarklasēs dalībnieki varēja izgatavot pirts skrubīšus, dušas (vannas) zefīru un lūpu balzāmu. Meistarklases vadīja profesionāla pirtniece, pirts skolas pasniedzēja, augu un praktiskās pēršanas speciāliste Dzintra Abarone. Meistarklases dalībniekiem bija iespēja uzzināt daudz interesantu faktu par dažādu augu ietekmi uz cilvēka organismu, kā arī iemācīties pareizi sajaukt dažādas zāles un ziedus, lai izveidotu no tiem kvalitatīvu un dabisku pirts skrubi, dušas zefīru un lūpu balzāmu. Radošo darbnīcu apmeklētāji varēja uzzināt par dabisko vielu ietekmi uz cilvēka ādu un organismu. Noskaidrojot visas teorētiskās nianses, radošo darbnīcu apmeklētāji aktīvi ķērās pie sava skrubja, dušas zefīra un lūpu balzāma izgatavošanas. Dalībniecēm bija iespēja eksperimentēt ar augu un citu dabisko vielu sastāvdaļām, kā arī gatavot skrubi, dušas zefīru un lūpu balzāmu, un tos atbilstoši iepakot, sagatavojot dāvanu saviem tuviniekiem Ziemassvētkos.

Vieglatlēti telpu sezonu uzsāk ar piedalīšanos tuvējo novadu sacensībās