Pagastu komandu kausa izcīņa volejbolā

AKTUĀLI

11. martā Sventes vidusskolas sporta zālē ceturto reizi notika pagastu komandu kausa izcīņas sacensības volejbolā. Sacensībās varēja piedalīties tikai novada pagastos dzīvojošie, strādājošie, Daugavpils novada skolas absolvējušie, sportisti un iedzīvotāji.

Pirmo vietu izcīnīja komanda “Sventes skola”,  komandas sastāvā spēlēja: Andris Prekels, Stanislavs Pilacis, Dmitrijs Meinarts, Valentīns Meinarts, Vladislavs Meinarts, Jevgēnijs Goloveckis, Igors Petrovs un Aleksandrs Sibircevs. Otro vietu ieguva komanda “Skrudaliena”. Trešo vietu, sīvās cīņās abu setu galotnēs, pārspējot komandu “Saliena”, izcīnīja pieredzējušie sportisti no komandas “Svente”. Salienas komandā spēlēja tikai viens pieredzējis sportists Ruslans Jefimovs, pārējie spēlētāji bija Salienas vidusskolas audzēkņi.

Par labākajiem turnīra spēlētājiem atzīts komandas “Sventes skola” spēlētājs, novada vieglatlētikas izlases dalībnieks, augstlēcējs Andris Prekels, komandas “Saliena” spēlētājs Ruslans Jefimovs, komandas “Svente” spēlētājs Varis Grinfelds un komandas “Skrudaliena” spēlētājs Aleksejs Drozdovs. Sacensību sekmīgu norisi nodrošināja sacensību galvenais  tiesnesis,  Sventes vidusskolas direktors Aleksandrs Sibircevs. Sacensību uzvarētājkomandas un labākie komandu spēlētāji tika apbalvoti ar medaļām, kausiem, Daugavpils novada piemiņas balvām un sponsora  Z/S “Ziediņi”  balvām.

Edgars Miglāns
Sporta nodaļas vadītājs

Vakance