Olimpiskā diena Naujenes pamatskolā

Izglītība

Š.g. 21. aprīlī Naujenes pamatskolā notika jau par tradīciju kļuvusī Olimpiskā diena. Olimpiskās dienas dalībniekus uzrunāja skolas direktors Pāvels BROVKINS, ka šis pasākums ir atgādinājums par veselīga dzīves veida un sportisko aktivitāšu nepieciešamību katram no mums arī ikdienā. Diena iesākās aktu zālē ar kopīgu deju, kuras  izdejojot triju Olimpisko dienu vingrojumu kompleksus. To turpinājām ar kārtīgām sportiskām izdarībām: šaušana ar pneimatisko šauteni, galda tenisa bumbiņu trāpīšana glāzītēs, šautriņu mešana, metieni basketbola grozā, ķēdīte – skrējieni komandā uz laiku, bumbiņu ripināšana, šņoru siešana, riņķu mešana uz konusiem, lēcieni ar lecamauklu, šķēršļu joslas pārvarēšana, pārvietojoties ar velosipēdu, volejbols, virves vilkšana.

Gluži kā Olimpiskajās spēlēs, šajā dienā skolā bija vērojams prieks un cīņasspars. Visas dienas garumā pēc rotācijas principa klašu komandas piedalījās sportiskajās aktivitātēs, savā starpā noskaidrojot  uzvarētājus gan individuāli, gan starp klašu komandām. Protams, vēlāk tika pasniegti diplomi par padarīto šajā dienā, kādam veicās labāk, bet kādam jautrāk.

Šajā dienā visu Naujenes pamatskolas saimi vienoja kustības, veselīgs gars, draudzība, sadarbība un neizmērojams pavasarīgs prieks!

Olimpiskā diena saliedēja klases kolektīvus un deva iespēju vairāk iepazīt citu klašu skolēnus un klasi kopumā. Daudzi saprata, ka sports – tā nav tikai fiziskā izturība, sacensības gars vai uzvaras un zaudējumi. Sports – tā ir draudzība, disciplīna, drosme, prieks un veselība.

Olimpiskās dienas laikā visi guva milzīgu pozitīvu enerģijas lādiņu darbam pēdējā šī mācību gada mēnesī.

Liels paldies sporta skolotājai Anitai SMANEI, kura sagatavoja sportiskās aktivitātes skolēniem un deva iespēju visiem mūsu audzēkņiem parādīt savu veiklumu, ātrumu, elastīgumu un komandas saliedētību dažādu šķēršļu pārvarēšanā. Paldies skolotājiem par objektīvu sportisko aktivitāšu tiesāšanu! Soli pa solim un būsim stipri, veseli!

Alita Kokina, Naujenes pamatsk. skolotāja

Augšdaugavas novada tūrisma objektu darba laiks maija brīvdienās