Olimpiskā diena Kalupes pamatskolā

Izglītība

Kalupes pamatskolā notika ilggadēja tradīcija - Olimpiskā diena. Tās mērķis ir popularizēt olimpiskās vērtības – izcilību, draudzību, cieņu. 26. aprīlī sākām ar olimpisko stundu tiešsaistē, ļoti centāmies ātri atbildēt uz āķīgiem jautājumiem, hmmm - finālistos netikām.

Viena no Olimpiskās dienas tradīcijām ir kopīga vingrošanavisa skolas saime. Lai gan iepriekš visi bijām izmēģinājuši vingrojumu kompleksu, dažbrīd likās, ka katrs ir savu kustību autors!

Gaidītā olimpiskā vēstnese Latvijas cīkstone Ramina Mamedova nevarēja ierasties, turēsim pie vārda - nākamgad. Sporta stacijas (šogad – 8)  - fiziskās aktivitātes atbilstoši katra spējām un vēlmēm. Tradicionāli tiesneši  bija 9. klase un viens skolēns no 8.klases, stingri un atbildīgi!

Uzvarētāji:

1.- 3. klase:

  • 1. vieta – Jegors Novikovs
  • 2. vieta – Damians Mickevičs
  • 3. vieta – Egīls Audzers

4. - 5. klase:

  • 1. vieta – Andrejs Lavrenovs
  • 2. vieta – Daniels Sprudzāns
  • 3. vieta – Edvīns Simanovičs

6. - 8. klase:

  • 1. vieta -  Margarita Birjukova
  • 2. vieta – Bernards Jaunošāns
  • 3. vieta – Daniels Bitenieks.

Par sportisku tradīciju kļuvusi volejbola spēle, neko darīt! - 8.klase “pieveica” 9. klasi. Prieks, ka pagājušā gada absolventi Roberts Osipovs un Martins Melders bija ieradušies un spēlēja viens par 8. klases komandu, otrs – par 9. klases komandu.

Mūsu skola ir atsaukusies Latvijas Republikas Zemessardzes aicinājumam skolas pasākumos izmantot viņu veidoto vadmotīvu “Mana Latvija. Mana atbildība.” Uzskatām, ka mūsu atbildība ir arī veselība un savām spējām atbilstošas fiziskās aktivitātes ar Olimpiskās dienas 2024 moto “Izaugt sportiņā!”

Lai saglabājam šo tradīciju!

Kalupes pamatskola

Baltā galdauta svētki Eglaines mācītājmājā