Novusa turnīrs Subatē

Kultūra

Subatē 16. aprīlī norisinājās jau piektais novusa spēles turnīrs. Iespēja Subatē apgūt šo spēli ir kopš 2006. gada, kad biedrība realizēja spēļu telpas projektu. Lai kvalitatīvāk būtu iespējams organizēt turnīrus, pirms diviem gadiem tika iegādāti jauni novusa galdi.

Šogad turnīrā piedalījās astoņi spēlētāji no Subates un Gārsenes. Sacensības notika pieaugušo grupā, individuāli. Līdzjutējiem bija iespēja gan sekot spēlēm, gan mazliet izklaidēties, uzspēlējot jaunās galda spēles – Kokosriekstu mešanu un Olu ķeršanu. Prieks un azarts bija lieliem un maziem.

Izvērtējot spēli godalgotās vietas tika sadalītas sekojoši: 3.v.- Edgars Ozoliņš (Gārsene), 2.v.- Fjodors Černobrovs (Gārsene), 1.v. – Gunārs Kraševskis (Subate).

Subates sporta darba organizators: Rihards Bondarenko

Pavasara Gadatirgus Subatē