Novada volejbola veterānu dāmu komandas pavasara cīņas

AKTUĀLI

11. martā Jelgavā startēja kārtējās LATVIJAS SPORTA VETERĀNU SAVIENĪBAS 54.sporta spēļu finālsacensības, kurās piedalījās novada sieviešu veterānu volejbola komanda vecuma grupā 35+. Sacensībām bija pieteikušās 4 komandas – Rīga, Jelgava, Preiļu novads un Daugavpils novads. Šoreiz nācās atzīt Rīgas komandas pārsvaru 0-2. Pārējās pretinieces tika pieveiktas pārliecinoši ar rezultātu 2-0. Kopvērtējumā izcīnīta 2.vieta. Komandas panākumus kaldināja Natalija Pumpiņa, Gaļina Koblence, Irina Žukovska, Ilze Vikse, Anita Pizele, Līga Akerberga, Evita Miglāne, Oksana Jefimova, Sana Catlakša.

Savukārt 18.martā Rēzeknes novadā notika Maltas kauss volejbolā veterāniem. Lai gan Daugavpils novada veterānu dāmu volejbola komanda saņēma uzaicinājumu piedalīties pēdējā brīdī, cīņas sparu tas nemazināja – rezultātā, četru komandu konkurencē, mūsu dāmas izcīnīja Maltas kausu.

Turnīrā piedalījās Rēzeknes novads, Malta, Polocka un Daugavpils novads. Sacensības ritēja ļoti spraigi, jo pretinieces bija ļoti līdzvērtīgas. Pirmajā spēlē ar Rēzeknes novada volejbolistēm tika gūta pārliecinoša uzvara 2-0. Nākamās pretinieces bija mājinieces. Šajā spēlē intriga saglabājās līdz otrā seta galotnei, rezultāts 1-1 un priekšā izšķirošais sets. Trešais sets tika uzvarēts viegli, jo mājiniecēm traumas dēļ nācās spēli pabeigt piecatā.

Pēdējā spēlē ar Polockas komandu bija cīņa par Maltas kausu. Dāmas spēli sāka pārliecinoši,  bet pretinieces spēja izmainīt notikumu gaitu, rezultātā zaudēts pirmais sets. Atkāpšanās ceļa vairs nebija un ar komandas kopējo cīņas sparu otrajā setā tika izcīnīta uzvara. Izšķirošajā, trešajā setā, spēle gāja, kā pa viļņiem. Tomēr Daugavpils novada dāmām izdevās pielikt skaistu punktu un izcīnīt Maltas kausu - 2017.

Komandas rezultātu kaldināja Jūlija Skridla, Irina Iļjina, Vera Pastare, Jeļena Kozere, Inga Ivanova, Evita Miglāne, Sana Catlakša.

Informāciju sagatavoja:
Sana Catlakša

Naujenes Kultūras centrā kaķīšu bums