Novada veterānu sasniegumi sporta spēļu finālsacensībās vieglatlētikā un svarbumbu celšanā

AKTUĀLI

4. martā Rīgas Nacionālajā Sporta manēžā notika 54. sporta spēļu finālsacensības Vieglatlētikā veterāniem telpās. No 39 komandām Daugavpils novada veterāni ierindojās 19. vietā. Gandrīz visi, kas piedalījās sacensībās, tika pie medaļas. Varvara Jefimova vecuma grupā 70 + tāllēkšanā un augstlēkšanā ieguva bronzas medaļas, savukārt trīssoļlēkšanā izcīnīja 1. vietu. Gaļina Meteļska vecuma grupā 55 + izcīnīja 2. vietu tāllēkšanā un 1. vietu trīssoļlēkšanā. Veterāns Jurijs Kopasovs vecuma grupā 70 gadi tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā izcīnīja bronzas godalgas, lodes grūšanā zaudējot vien Lietuvas vieglatlētam un ierindojoties 2. vietā. Pirmo reizi Daugavpils novada komandā bija arī vieglatlēts Ivars Veļiks. Lodes grūšanā vecuma grupā 60 + viņš izcīnīja bronzas godalgu. Viens no vecākajiem dalībniekiem Romāns Saušs vecuma grupā 80 + 200 metru distancē izcīnīja sudrabu, savukārt 800 metru distancē – bronzu. Vladimirs Jermaļonoks vecuma grupā 65 gadi 200 metru distancē izcīnīja 3. vietu, 800 metru distancē – 2. vietu un 1600 metru distancē – arī 3. vietu. Andrejs Juferovs vecuma grupā 45 + 800 metru distanci mēroja pirmais, savukārt 1600 metru distancē finišēja otrais.

Šajā pašā dienā norisinājās arī svarbumbu celšanas sacensības veterāniem. Tās seniores, kas piedalījās vieglatlētikas sacensībās, startēja arī šajās, iegūstot diezgan labus rezultātus. Varvara Jefimova vecuma kategorijā 70 + ieguva 3. vietu, savukārt Gaļina Meteļska – saņēma sudrabu. Vīriešu vidū Sergejs Arbuzovs izcīnīja zeltu, Jurijs Kopasovs – piekāpjoties Igaunijas sportistam, ierindojās 2. vietā. Vladimirs Jermaļonoks ieguva sudrabu, savukārt kalupietis Stanislavs Stašulāns vecuma grupā 75 + godam izcīnīja zeltu. Ivars Veļiks savā vecuma grupā izcīnīja sudrabu. Kopvērtējumā tika iegūta 5. vieta. Pērn novada veterāni bija otrie. Tas izskaidrojams ar nogurumu, jo piedalīšanās divās sacensībās vienā dienā ir par grūtu. Kā pastāstīja sportists Jurijs Kopasovs, nākamgad tiks formētas divas dažādas komandas, viena – pārstāvēs novadu vieglatlētikas, savukārt otra – svarbumbu celšanas sacensībās.

Fotogrāfijas: www.lsvs.lv

Pasākums jauniešiem “Ledus balle” Demenē